2D і 3D САПР для більш швидкого вирішення завдань проектування

Image

2D САПР для швидкого та ефективного креслення

Ціна від 22 755 грн./рік

Безстрокова ліцензія за 42 550 грн.

Звична та сумісна САПР

Робота BricsCAD повністю побудована на використанні стандартного формату DWG з повною сумісністю команд, сценаріїв, макросів та меню. З BricsCAD ви почуватиметеся як удома.

 

Звична та сумісна САПР

Робота BricsCAD повністю побудована на використанні стандартного формату DWG з повною сумісністю команд, сценаріїв, макросів та меню.

Image

BricsCAD® Pro повністю сумісний з AutoCAD® 2022

При переході на BricsCAD вам не доведеться змінювати існуючі принтери, шаблони, блоки або компонування підшивок – BricsCAD забезпечує повну сумісність. В BricsCAD та AutoCAD® використовуються однакові імена команд, псевдоніми та системні змінні. Як основний формат BricsCAD використовується формат DWG, що забезпечує максимальну сумісність з іншими САПР у всіх сферах проектування.

Підтримка AutoLISP і API

BricsCAD забезпечує повну підтримку LISP, скорочуючи час, необхідний виконання повторюваних завдань під час проектування. Він сумісний із форматом AutoCAD® AutoLISP, що спрощує використання наявних програм. Потужний API, що забезпечує платформу для багатьох спеціалізованих галузевих програм сторонніх розробників.

✅ Сумісність команд

✅Сумісність меню (.CUI, .CUIX)

✅Сумісність із макросами/сценаріями

✅Сумісність із файлами підтримки (.PC3, .LIN, .PAT, .DWT,  .SSM)

✅На основі технології DWG 2018

Навіщо потрібен LISP?

LISP програми - це найпростіший спосіб автоматизації управління шарами, зміни властивостей об'єктів, автоматизації креслення, роботи із зовнішніми посиланнями, стандартизації процесу друку та публікації тощо.

Відкрита платформа САПР

BricsCAD Pro є ядром відкритої платформи проектування BricsCAD. API BRX (BricsCAD Runtime eXtension) дозволяє розробляти власні програми, пропонуючи розробникам потужну платформу для створення чудових галузевих рішень.

Інструменти інтелектуального проектування

BricsCAD пропонує унікальні інструменти на базі штучного інтелекту, які допоможуть вам робити більше та швидше. Вони допоможуть автоматизувати ручні завдання, оптимізувати креслення, значно скоротити витрати та підвищити продуктивність проектування.

Параметричні блоки: динамічний підхід до створення 2D та 3D блоків

Параметричні блоки автоматизують завдання, що повторюються, дозволяючи користувачам створювати один блок замість безлічі схожих, окремих визначень блоків. Ви можете створювати як 2D, так і 3D визначення блоків, використовуючи один і той же набір інструментів та операцій.

Автоматично вирівнювання копій об'єктів

Команда COPYGUIDED автоматично вирівнює скопійовані об'єкти за відповідною геометрією, використовуючи напрямні криві, що автоматично створюються. Ви можете явно вибрати об'єкти для використання як напрямні криві або дозволити BricsCAD визначати їх на основі вибраних вами елементів креслення.

Перетворення на блок

Цей унікальний інструмент автоматично перетворює однакові набори 2D або 3D геометрії визначення блоків, що сприяє поліпшенню структури креслення і забезпечує більш високу продуктивність.

2D/3D автозалежності

При створенні параметричних 2D або 3D елементів креслення BricsCAD дозволяє одним клацанням миші автоматично застосовувати параметри та залежності, які використовуються для швидкого та простого керування геометрією під час її зміни та повторного використання.

Оптимізація креслення

Команда OPTIMIZE автоматично виявляє та усуває різні неточності креслення (зазори, відхилення від заданих напрямків тощо), підвищуючи тим самим точність та ефективність процесу проектування.

Квадро-меню: інформація та інструменти поряд із курсором

Унікальне квадроменю курсору BricsCAD - це контекстно-залежна палітра команд, яка прогнозує ваші дії та забезпечує швидкий доступ до інструментів, які можуть знадобитися для виконання наступної операції. В основі роботи квадро-меню лежить використання штучного інтелекту, який пропонує команду залежно від ваших дій у BricsCAD.

Свобода проектування

BricsCAD пропонує унікальні можливості для повної свободи проектування. Завдяки гнучкості ліцензування, широким можливостям 2D креслення та 3D моделювання, ви можете вибрати найбільш підходящий для вас підхід до процесу проектування.

powerful-3d-modeling.webp

Мощное варіаційне 3D моделювання

Наш унікальний підхід до 3D моделювання поєднує необмежені можливості прямого моделювання та параметричного проектування.
Ви можете виявити свої творчі здібності на етапі початкового проектування, використовуючи інструменти динамічного прямого моделювання та інтерактивне керування геометрією твердого тіла та поверхні за допомогою миші. У міру розробки проекту ви можете додати необхідні керуючі розміри або виконати повну автоматичну параметризацію проекту, і все це без складнощів, властивих проектуванню, заснованому на історії створення об'єктів.

Висока продуктивність

САПР має бути стабільною та надійною, незалежно від того, скільки мільйонів рядків міститься у файлі.

Високопродуктивна графічна підсистема

У кожній новій версії BricsCAD ми прагнемо покращити продуктивність відображення. Насолоджуйтесь плавними операціями масштабування та панорамування на кресленнях, що містять сотні тисяч об'єктів. BricsCAD використовує графічну систему Redway3D для забезпечення високої продуктивності 3D відображення графіки.

Підкладки у форматі PDF та BIG TIFF

Для відображення підкладок PDF використовується постійний кеш зображень з кількома роздільними здатностями, що забезпечує високу швидкість панорамування та масштабування. Система обробки растрових зображень, що застосовується в BricsCAD, дозволяє виконувати надшвидкі операції масштабування та панорамування навіть з величезними 64-розрядними файлами BigTIFF.

Заповніть форму зворотнього зв'язку

Заповніть обов'язкове поле.
Заповніть обов'язкове поле.
Заповніть обов'язкове поле.