Розширені інструменти машинобудівного проектування

Image

Розширені інструменти машинобудівного проектування

Ціна від 35 150 грн./рік

Безстрокова ліцензія за 65 860 грн.

Інтелектуальне машинобудівне проектування

BricsCAD - це інтелектуальний, гнучкий та доступний за ціною продукт, який забезпечує розширені можливості та свободу машинобудівного проектування.

Звична та сумісна САПР

Робота BricsCAD повністю побудована на використанні стандартного формату DWG з повною сумісністю команд, сценаріїв, макросів та меню.

Image

Унікальний підхід BricsCAD до варіаційного 3D моделювання забезпечує повну свободу проектування, від концепції до деталі, із забезпеченням будь-якого необхідного рівня параметричного управління.

Швидка розробка складних компонентів та складання.

Image

Проектування деталей та компонентів

BricsCAD Mechanical значно полегшує процес машинобудівного проектування. Почніть з 2D ескізу і створіть із нього 3D тіло шляхом витягування, обертання або зсуву. Для визначення вихідної форми деталі ви можете використовувати вбудовані 3D примітиви. Потім додайте додаткові елементи, використовуючи інструменти видавлювання, заокруглення, створення фаски або логічні операції, та редагуйте їх за допомогою прямого моделювання. Керуйте формою деталей за допомогою опцій. Ви можете виконати імпорт 3D тіл та редагувати їх так само, як і створені вами компоненти.

Гнучке 3D моделювання
Наш унікальний підхід до 3D моделювання поєднує динамічне та інтерактивне пряме моделювання з можливістю додавання параметрів саме там, де вони необхідні, і без використання складного підходу, заснованого на історії створення об'єктів.

3D параметризація та залежності
С помощью инструментов параметризации вы можете преобразовать детали в интеллектуальные параметрические компоненты. Создавайте системы зависимостей, приводите детали в движение по заданной формуле, создавайте компоненты, управляемые таблицами параметров и изменяйте параметры компонентов на Панели свойств BricsCAD.

Копіювання елементів
Создавайте элементы один раз и используйте их повторно с помощью мощных инструментов, которые позволяют копировать существующие элементы 3D тел, такие как отверстия, ребра, и т.д.

Бібліотека отворів
BricsCAD містить бібліотеку стандартних отворів, які можна легко вставляти в деталі шляхом простого перетягування.

Автоматично вирівнювання копій об'єктів
Команда 3D COPYGUIDED автоматически выравнивает скопированные объекты по соответствующей геометрии, используя автоматически создаваемые направляющие кривые. Вы можете явно выбрать объекты для использования в качестве направляющих кривых или позволить BricsCAD определять их на основе выбранных вами элементов чертежа.

Інтелектуальне проектування трубопроводів
Створіть трубопровід і додайте параметричні клапани, фланці та елементи кріплень, використовуючи велику бібліотеку елементів, розмір яких можна змінити одним клацанням миші.

Гнучке створення та редагування деталей з листового металу

Image

Імпорт або створення з "нуля"
BricsCAD Mechanical дозволяє не тільки створювати деталі з листового металу з нуля, а й одним натисканням кнопки автоматично конвертувати твердотілі об'єкти в компоненти виробів з листового металу. Цей підхід дозволяє вам зосередитись на розробці проекту та не витрачати час на перевизначення елементів листового металу.

Доопрацювання на будь-якому етапі
Ви можете редагувати деталі листового металу, використовуючи широкі можливості технології прямого моделювання. У цьому узгодження всіх елементів (стінки, згини, підрізи, стики) забезпечується автоматично.

Автоматична розгортка
Створення 2D розгорток, що мають двосторонній зв'язок із вихідною 3D моделлю деталі з листового металу. Ви також можете використовувати механізм створення розгорток для передачі деталей на обробку в стандартних системах CAM.

Пряме моделювання
Гнучкість прямого моделювання дозволяє максимально точно реалізувати конструкторський задум в елементах деталі з листового металу - листах, згинах, вирізах і т.д.

Перетворити на лист
3D моделі, створені в BricsCAD або інших системах САПР, можна автоматично перетворити на листовий метал одним клацанням миші. Отримані після перетворення елементи можуть бути дороблені вручну або змінені для швидкого отримання необхідної форми.

Розгортка
Створюйте 2D та 3D розгортки для керування CAM системами. 3D розгортку можна редагувати, зберігаючи синхронізацію з нерозгорнутою 3D деталлю.

Параметризація деталей із листового металу
Використовуйте широкі можливості 3D залежностей, масивів та автоматичної параметризації для створення різних варіантів конструкції із листового металу.

Відбортування
Новий елемент Відбортування дозволяє моделювати відповідний процес обробки листового металу. BricsCAD підтримує відкриті, краплеподібні і закруглені відбортовки з параметрами, що настроюються користувачем.

Елементи форм
BricsCAD Mechanical надає бібліотеку параметричних форм, таких як жалюзі, висікання, штампування та інші. Ви також можете створювати складні ребра, форма яких визначається довільною кривою.

Лофт-гиби
Ви можете створювати деталі з листового металу з лофт-гибами, що визначаються двома довільними 3D кривими. BricsCAD Mechanical може розпізнавати лофт-гіби в імпортованій геометрії та автоматично розбивати їх на кілька аркушів.

Листи, згини, стики та шип-пази
Створюйте аркуші різними методами: у вигляді базового аркуша, витягуванням кромки існуючого аркуша або за допомогою контурів. За потреби ви завжди можете змінити спосіб з'єднання сусідніх листів на з'єднання за допомогою згинання, стику або шип-пазу.

Підрізи та вирізи
Уникайте конфліктів матеріалу під час процесу згинання, використовуючи бібліотеку підрізів у BricsCAD Mechanical. Створіть виріз у деталі одним клацанням миші та автоматично скопіюйте його на інші кути моделі.

Висхідне та низхідне проектування збірок

Користувачі BricsCAD Mechanical можуть створювати складні ієрархії деталей та вузлів, використовуючи методи висхідного та низхідного проектування. Ви можете імпортувати збірки з різних САПР за допомогою Communicator для BricsCAD, включаючи параметричну геометрію, що є в цих збірках.


Показати більше інструментів для проектування збірок
Швидко створюйте збірки з існуючих компонентів або проектуйте нові деталі разом із збиранням. Застосовуйте залежності між деталями для забезпечення точності взаємного розташування та взаємодії всіх елементів збирання.

Специфікація
Інтерактивне автоматичне створення специфікації верхнього рівня, списку деталей або ієрархічної таблиці для ваших зборів. Налаштуйте специфікацію на свій розсуд і зв'яжіть її зі складанням, використовуючи автоматично створені теги.

Складальні сполуки, кінематичний аналіз та анімація
Використовуйте 3D залежності для з'єднань у збірці. Решта волі можна використовувати для аналізу кінематики механізму. Ви можете створювати складні 3D анімації, керовані цими параметричними залежностями.

Матеріали та масові характеристики
Призначте матеріали для деталей складання, і BricsCAD обчислить вагу, центр ваги, осі інерції і т.д.

Анімовані покомпонентні види з напрямними лініями
BricsCAD Mechanical може одним клацанням кнопки миші створювати багатовісні покомпонентні види, автоматично розбираючи складні складання та додаючи напрямні лінії. Ви можете легко анотувати та анімувати збірки для створення технічних посібників та документації.

Стандартні параметричні деталі
BricsCAD Mechanical містить бібліотеку із 30 000 стандартних механічних компонентів понад 800 різних типів.

Ефективна 2D деталізація

BricsCAD пропонує зручний процес отримання робочих креслень із 3D моделей.

Вигляди креслення

Автоматичне створення виглядів креслення 3D деталей та складання. Швидке додавання розмірів та анотацій. При зміні вихідної моделі 3D створені види креслення оновлюються автоматично.

✅Основні вигляди

✅Проекційні вигляди

✅Розрізи

✅Виносні елементи

✅Таблиця специфікації

✅Позиції

Швидка генерація чорнових видів

Прискорене компонування креслень із використанням видів чорнової якості. Швидке створення точних креслярських видів із використанням можливостей багатоядерних процесорів. BricsCAD Mechanical дозволяє виконувати введення даних під час фонової генерації креслення.

Виносні елементи

BricsCAD Mechanical дозволяє автоматично створювати детальні види з будь-якого виду, що існує на аркуші.

Механічні символи та анотації

Усі необхідні двовимірні анотації деталей, від баз і геометричних допусків до обробки поверхні, до символів зварювання та зображень, доступні під рукою для швидкого створення двовимірних виробничих креслень.

Автоматичне оновлення креслень

Види креслення залишаються пов'язаними із 3D моделлю. При зміні окремої деталі, підкладання чи всієї збірки всі 2D види креслення оновлюються автоматично, що значно прискорює процес внесення змін.

Таблиця специфікації

Панель Специфікації дозволяє керувати кількома таблицями специфікацій на кресленнях. Ви можете форматувати кожен стовпець індивідуально, налаштовувати формули, сортування та багато іншого.

Розміри потужності

Інструмент PowerDim інтелектуально створює правильні розміри для вибраної геометрії, включаючи посадки та допуски, що полегшує визначення розмірів у вигляді креслення.

Розрізи

Ви можете створювати розрізи 3D деталей та складання. Порізні площини можуть бути визначені однією лінією, проведеною на базовому вигляді, або формувати складніші розрізи: напіврозрізи, ступінчасті та ламані розрізи.

Позиції

BricsCAD Mechanical створює асоціативні виноски для кожного компонента у складанні та керує відображенням цих тегів у всіх автоматично створених 2D видах.

Сумісність з AutoCAD Mechanical

Легко відкривайте, редагуйте та повторно використовуйте символи та анотації у своїх кресленнях, створених у AutoCAD Mechanical.

Можливість обміну даними з іншими САПР

Взаємний обмін даними BricsCAD з іншими САПР з використанням Communicator. Легко і швидко встановлюйте отримані дані в свої збірки, модифікуйте їх за допомогою прямого моделювання та інтелектуальної параметризації.

Імпорт та експорт усіх типів файлів за допомогою BricsCAD

За замовчуванням у BricsCAD доступні:

✅DWG/DXF/DWT

✅SketchUp (імпорт)

✅ACIS SAT

✅Зображення (TIFF, JPEG і т.д.)

✅PDF

Communicator for BricsCAD®

Імпорт геометричних даних і даних PMI з усіх основних САПР.

Імпорт та експорт файлів інших форматів для:

✅Parasolid 

✅SOLIDWORKS®

Inventor® 

Siemens NX     

✅Catia™ STEP

✅Creo IGES  

✅та багато іншого...

* Communicator для BricsCAD - це додатковий платний модуль, що працює з BricsCAD Pro, BIM, Mechanical і Ultimate

Заповніть форму зворотного зв'язку

Заповніть обов'язкове поле.
Заповніть обов'язкове поле.
Заповніть обов'язкове поле.