2D САПР для швидкого та ефективного креслення

Image

2D САПР для швидкого та ефективного креслення

Ціна від 11 618 грн./рік

Безстрокова ліцензія за 21 830 грн.

Звична та сумісна САПР

Робота BricsCAD повністю побудована на використанні стандартного формату DWG з повною сумісністю команд, сценаріїв, макросів та меню. 

Звична та сумісна САПР

Робота BricsCAD повністю побудована на використанні стандартного формату DWG з повною сумісністю команд, сценаріїв, макросів та меню.

Image

BricsCAD Lite – високий рівень сумісності з AutoCAD® LT 2022

При переході на BricsCAD вам не доведеться змінювати існуючі принтери, шаблони, блоки або компонування підшивок – BricsCAD забезпечує повну сумісність. В BricsCAD і AutoCAD® використовуються однакові імена команд, псевдоніми та системні змінні. Як основний формат BricsCAD використовується формат DWG, що забезпечує максимальну сумісність з іншими САПР у всіх сферах проектування.

Підтримка AutoLISP

Bricscad Lite повністю підтримує LISP, сумісний із форматом AutoLISP AutoCAD®, що спрощує використання існуючих програм. Наше розширене середовище розробки додатків BLADE LISP дозволяє швидко розробляти доповнення, які допоможуть вам скоротити час, необхідний для виконання завдань, що повторюються.

✅ Сумісність команд

✅Сумісність меню (.CUI, .CUIX)

✅Сумісність із макросами/сценаріями

✅Сумісність із файлами підтримки (.PC3, .LIN, .PAT, .DWT,  .SSM)

✅На основі технології DWG 2018

Навіщо потрібен LISP?

LISP програми - це найпростіший спосіб автоматизації управління шарами, зміни властивостей об'єктів, автоматизації креслення, роботи із зовнішніми посиланнями, стандартизації процесу друку та публікації тощо.

Інтелектуальна та ефективна 2D САПР

BricsCAD пропонує унікальні інструменти, які допоможуть вам виконувати вашу роботу швидше. Багато хто з них заснований на використанні передових технологій штучного інтелекту, які дозволяють значно прискорити процес виконання трудомістких завдань.

Image

Контроль над усіма елементами креслення за допомогою Провідника за кресленнями

Провідник за кресленнями BricsCAD об'єднує в одному вікні безліч елементів керування, для яких інші САПР використовують окремі вікна. Проста навігація, зручний пошук.

Перетворення повторюваної геометрії на визначення блоків

Команда BLOCKIFY автоматично створює визначення блоку та замінює всі однакові набори об'єктів екземплярами цього блоку у всьому кресленні. Ви можете зменшити розмір файлу DWG до 90%, використовуючи команду BLOCKIFY для пошуку повторюваної геометрії та її перетворення в екземпляри блоків.

Параметричні блоки: динамічний підхід до створення 2D блоків

Параметричні блоки автоматизують виконання завдань, що повторюються, дозволяючи користувачам створювати один блок замість безлічі схожих окремих визначень блоків. Ви можете створювати як 2D, так і 3D визначення блоків, використовуючи один і той же набір інструментів та операцій.

Квадро-меню: інформація та інструменти поряд із курсором

Унікальне квадроменю курсору BricsCAD - це контекстно-залежна палітра команд, яка прогнозує ваші дії та забезпечує швидкий доступ до інструментів, які можуть знадобитися для виконання наступної операції. В основі роботи квадро-меню лежить використання штучного інтелекту, який пропонує команду залежно від ваших дій у BricsCAD.

Адаптивна крокова прив'язка

Динамічна допоміжна сітка BricsCAD змінюється залежно від масштабування. Адаптивність допоміжної сітки дозволяє створювати, редагувати та переміщувати об'єкти з використанням точних значень відстаней без необхідності введення їх з клавіатури. Розмір кроку прив'язки до мережі адаптується до поточного масштабу екрана.

Автоматичнe вирівнювання копій об'єктів

Команда COPYGUIDED автоматично вирівнює скопійовані об'єкти за відповідною геометрією, використовуючи напрямні криві, що автоматично створюються. Ви можете явно вибрати об'єкти для використання як напрямні криві або дозволити BricsCAD визначати їх на основі вибраних вами елементів креслення.

Динамічна ПСК: Використання клавіші Shift

При включенні режиму динамічної ПСК система координат автоматично вирівнюється об'єктом, що під курсором. Натиснувши клавішу Shift, можна заблокувати або розблокувати ПСК, що дозволяє почати малювання за межами обраного об'єкта або грані. Збільшення продуктивності 2D креслення шляхом автоматичного вирівнювання ПСК за вибраними 2D та 3D об'єктами.

Заповніть форму зворотного зв'язку

Заповніть обов'язкове поле.
Заповніть обов'язкове поле.
Заповніть обов'язкове поле.