Інший підхід до інформаційного моделювання будівель

Image

Інший підхід до інформаційного моделювання будівель

Ціна від 37 370 грн./рік

Безстрокова ліцензія за 69 930 грн.

BIM для користувачів САПР

BricsCAD BIM поєднує процеси концептуального проектування, розробки BIM моделі та створення робочої документації із використанням звичної DWG платформи, дозволяючи компаніям будівельної галузі легко перейти від САПР до BIM.

Звична та сумісна САПР

Робота BricsCAD повністю побудована на використанні стандартного формату DWG з повною сумісністю команд, сценаріїв, макросів та меню.

Image

Управління штучним інтелектом

У BricsCAD BIM на першому місці стоїть безпосередній пошук проектних рішень, а всі трудомісткі завдання управління даними BIM, документацією і рівнями деталізації виконуються автоматично з використанням технологій штучного інтелекту.

2D та 3D

Ви можете використовувати гнучкі інструменти прямого моделювання та професійну САПР у рамках однієї DWG платформи. Геометрія конструкції може бути безпосередньо перетворена на елементи BIM.

Програмне забезпечення САПР

Простий перехід до BIM для користувачів САПР без необхідності вивчення традиційної системи BIM. Цей перехід не вимагатиме значних витрат на придбання додаткового програмного забезпечення та додаткового навчання та дозволить працювати без зниження продуктивності.

Для BIM

BricsCAD BIM використовує можливості твердотільного моделювання та забезпечує гнучкість та високу точність проектування при створенні BIM моделі, відкриває можливості поєднання BIM моделювання з виробничими процесами при використанні пакету BricsCAD Ultimate.

Наскрізний процес проектування у BricsCAD BIM

BricsCAD BIM забезпечує наскрізний процес проектування, створення будівельної документації та виробництва будівельних виробів.

Свобода проектування

Повна свобода 3D-проектування, не обмеженого використанням заздалегідь визначених елементів або компонентів бібліотек. Використовуйте інтуїтивно зрозумілий процес прямого моделювання для створення концептуальної моделі. При цьому модель зберігає свою легкість та чуйність, оскільки вона не перевантажена зайвими елементами та залежностями. 

Команди QuickDraw та QuickWall
Інструмент Швидке креслення переносить етап ескізного проектування у 3D простір. Ви можете створювати та змінювати компонування 3D приміщень, малювати 2D плани поверхів. Створення та редагування прямокутних та L-подібних приміщень та будівель ніколи не було таким швидким.

Інструмент QuickBuilding
Інструмент QUICKBUILDING підтримує процеси ітеративного та генеративного проектування, швидко перетворюючи твердотільну модель на концептуальну BIM модель з перекриттями, стінами та просторами, допомагаючи проектувальнику вивчити безліч варіантів на ранній стадії проектування.

Створення просторів та зон
Необмежена свобода створення просторів та зон довільної форми із застосуванням технології прямого моделювання. Простір може бути простим або складним 3D об'ємом або абстрактним 2D уявленням. Ці методи дозволяють вільно визначати площу забудови.

Двосторонній зв'язок із Grasshopper
Між BricsCAD BIM та Rhinoceros®/Grasshopper від McNeel існує прямий двосторонній зв'язок, що дозволяє подолати розрив між початковим генеративним проектуванням та створенням повноцінної BIM моделі шляхом перетворення геометричних об'єктів на елементи BIM.

Top View Mode
BricsCAD BIM дбає про ultimate flexibility modeling ваших designs з direct modelling або brand-new Top View Mode, які дбає про вашу familiar experience modeling в плані перегляду. Створення simple wall layouts with doors, windows just become a lot more efficient in BricsCAD BIM.

 

Візуалізуйте свій проект на кожному етапі робочого процесу за допомогою BricsCAD BIM. Одним клацанням миші ви можете розпочати візуалізацію в реальному часі за допомогою Enscape, Twinmotion або Lumion і пройти через проект повністю відрендереної моделі.

 

 

Image

Класифікувати, тиражувати, автоматизувати

Використовуйте силу штучного інтелекту. інструменти для автоматичного перетворення ваших моделей дослідження концепції на повністю класифіковані моделі BIM (LOD 200). Потім постійно збільшуйте LOD вашого BIM, використовуючи потужність робочих процесів BricsCAD BIM на базі штучного інтелекту.

Автоматична класифікація елементів
Інструмент BIMIFY досліджує геометрію кожного твердого тіла в моделі та автоматично класифікує розпізнані об’єкти відповідно до стандарту IFC. Цей автоматичний класифікатор може заощадити години роботи при створенні моделей BIM.

Автозаповнення даних BIM
Команда AUTOMATCH автоматично перевіряє та доповнює необхідну інформацію BIM (відсутні композити, властивості та ін.) Призначте стіні композити та команда AUTOMATCH запропонує призначити цей композит кожній аналогічній стіні у всій BIM моделі.

Копіювання деталізацій
Автоматическое обеспечение постоянного уровня детализации (LOD) для всей BIM модели. Создайте стык слоев композитов стены и потолка и примените его для всех аналогичных стыков в вашей BIM модели. Вы имеете полный контроль над применением тех изменений, которые предлагает команда Рекомендация.

Деталізація та кількісна оцінка

Збільште LOD вашої моделі, додавши інформацію та автоматично дублюючи її в будь-якому або всіх відповідних екземплярах у вашому BIM. Завдяки високій точності та узгодженому рівню деталізації в усьому BIM можна витягувати, відображати та експортувати точні кількісні відрахування та специфікації.

Копіювання 2D деталей
Команда Рекомендація в BricsCAD BIM може використовуватися для копіювання архітектурних та конструкційних вузлів по всій моделі BIM. Вузли можуть бути автоматично параметризовані та збережені в бібліотеці вузлів для подальшого використання на різних етапах процесу проектування та у різних проектах.

BOM Manager
Менеджер BOM, який раніше був доступний лише в Mechanical, був інтегрований у BricsCAD BIM, щоб значно збільшити можливості відбору кількості. Створення списків, графіків і описів стало набагато простіше, а користувачі отримали більше контролю над своїми даними.

Створення будівельної документації

Створюйте чітку та точну будівельну документацію у рекордно короткі терміни, використовуючи автоматичну генерацію розрізів, фасадів, креслярських видів та листів. Ви можете виконати їх налаштування, використовуючи інструменти для креслення та створення анотацій. При зміні моделі BIM всі пов'язані з нею креслярські види будуть автоматично синхронізовані з вихідною моделлю.

Швидка генерація креслень
У BricsCAD BIM для створення креслярських видів використовуються можливості багатоядерних процесорів, що дозволяє продовжувати роботу під час створення креслень та підшивок.

Типові шаблони планів
За допомогою шаблонів типових планів, що налаштовуються, ви можете створювати і налаштовувати будь-яке компонування плану (архітектурний план, план конструкцій і т.д.), використовуючи 2D позначення елементів BIM, користувацькі анотації і теги.

Диспетчер проекту BIM
Управління 2D кресленнями, розрізами та відомостями за допомогою вбудованого браузера проекту. Чітка організація та структуризація, єдиний інтерфейс.

Автоматичне створення анотацій
Автоматичне розміщення та оновлення тегів та розмірів за допомогою інструментів автоматичного анотування BricsCAD BIM.

Стилі та зображення сходів
Змоделюйте сходи своїм шляхом і дозвольте BricsCAD BIM створити двовимірний символ на аркуші. Сходи в BricsCAD BIM, незалежно від того, були вони створені за допомогою інструменту BIMSTAIR або за допомогою прямого моделювання, тепер отримують автоматичне та адаптоване двовимірне представлення на аркушах. Панель команд BIMSTAIR також була оновлена ​​для покращення зручності користувача.

Розробка нестандартних конструкцій промислових будівельних виробів

Точність BricsCAD BIM відкриває нові горизонти для виробників будівельних виробів. Нестандартні компоненти можна проектувати та спільно використовувати як збірки для використання в BIM або на виробництві для виготовлення.

Виробники будівельних компонентів можуть створювати готові до виробництва збірки в BricsCAD® Mechanical, а потім ділитися своїми проектами як бібліотеками компонентів для використання з BricsCAD BIM.

Параметризація
Инструмент параметризации в BricsCAD BIM позволяет автоматически создавать интеллектуальные параметрические компоненты здания за считанные секунды.

Деталі та складання
Виробники будівельних елементів можуть працювати в BricsCAD Mechanical або в інших MCAD системах, а потім надавати свою продукцію у вигляді бібліотек компонентів для BricsCAD BIM.

Інструменти MEP
BricsCAD BIM підтримує 3D-моделювання інженерних систем. Інтуїтивно зрозумілі інструменти дозволяють створювати сегменти повітроводів та трубопроводів. Ці сегменти можуть бути з'єднані автоматично за допомогою відводів, трійників та інших сполучних елементів.

Сканування

Скануйте існуючі об'єкти для перевірки точності старих креслень та розпочинайте свої проекти реконструкції з точної моделі будівлі. Хмари точок можуть застосовуватися для контролю процесу будівництва та сканування завершеної будівлі для майбутніх ремонтів.
У тісній співпраці з:

Leica_logo.png

Сканування в Plan
Насолоджуйтесь ефективністю автоматизації, оскільки BricsCAD BIM визначить поверх та автоматично створить 2D-лінії як основу для 2D-плану вашої будівлі. 2D-план можна легко перетворити на 3D-геометрію без передових навичок моделювання.

Сканування в BIM
BricsCAD BIM — найкращий інструмент для швидкого та точного моделювання існуючих умов. Перші в галузі продуктивність, гнучкі інструменти моделювання та різноманітні засоби автоматизації підтримують ефективне створення інтелектуального BIM на основі сканованих зображень.

Спільна робота та координація

BricsCAD BIM підтримує глобальні відкриті стандарти для забезпечення безперешкодної співпраці всіх учасників процесу проектування/будівництва. Використовуйте Bricsys 24/7, наше середовище загальних даних (CDE) на основі SaaS, як єдиний центр для обміну моделями та спільної роботи над проектами.

IFC 4.0 та BCF
Основна база даних BricsCAD BIM повністю відповідає стандарту OpenBIM Industry Foundation Classes (IFC) 4.0. Для нашого продукту ми підтримуємо відкриті стандарти відображення та вирішення проблем проектування, таких як BIM Collaboration Format (BCF).

Імпорт із Trimble SketchUp
При імпорті файлів SKP в BricsCAD Shape вони автоматично зшиваються в тверді тіла. BricsCAD Shape підтримує імпорт останніх версій файлів SKP.

Імпорт RVT
Прямий імпорт усієї геометрії проектів RVT безпосередньо в BricsCAD, що полегшує спільну роботу з проектними командами, що використовують Revit®.
Імпорт геометрії з Autodesk® Revit®. Спільна робота в BricsCAD BIM V21 з використанням як вихідні дані проектів RVT або твердих тіл.

Імпорт RFA
Неперевершено підвищте свою продуктивність, імпортуючи з великого вибору сімейств, що постачаються виробниками, і імпортуйте важливу інформацію разом із точною геометрією безпосередньо в BricsCAD BIM.

Заповніть форму зворотного зв'язку

Заповніть обов'язкове поле.
Заповніть обов'язкове поле.
Заповніть обов'язкове поле.